• Biológia

• Školský rok 2015/2016

Regionálna súťaž „Družstvá mladých zdravotníkov I. a II. stupňa“

Dňa 24.5.2016 sa konala regionálna súťaž „Družstvá mladých zdravotníkov I. a II. stupňa“ organizovaná Slovenským červeným krížom Žilina. Aj tento školský rok sme sa do súťaže zapojili. Súťažilo 1 päťčlenné družstvo, tvorené žiakmi 8.B triedy v zložení Tomáš Hlinica, Nikola Makajová, Eva Smržová, Emma Zahradníková a Katarína Ferechová.

Umiestnili sa na 4. mieste.

Gratulujeme!!!

Biológia trochu ináč

Dňa 9.6. 2016 žiakom 5. a 9. ročníka hodiny biológie spríjemnila p. Pčolová z EKOSPOLU, ktorá si pre nich pripravila množstvo zaujímavosti o prírode okolia Žiliny.

Druhou témou besedy boli liečivé rastliny, v ktorej je tiež p. Pčolová naozaj veľmi fundovaná a pútavou formou odovzdala žiakom veľa nielen teoretických informácií, ale aj praktických skúsenosti.

PaedDr. Ľ. Jantošová

Výsledky obvodového kola  BiO ktg. D

Dňa 10.05.2016 sa úspešnými riešiteľmi  OK BiO stali:

Romana Vaščáková – 7.A

Samuel Faško – 7.A

Sára Grochálová – 7.A

Blahoželáme!

Žilinské dni zdravia 2015

Na námestí A.Hlinku sme sa 18.9.2015 zúčastnili 12. ročníka   Žilinských dni zdravia. Ponúkli nám nazrieť na zdravú alternatívu života s cieľom vzbudiť záujem o jej uplatnenie v každodennom živote  - foto.

Žiaci 7.A  triedy