• Voľné pracovné miesta na našej škole

    • Základná škola,  Lichardova 24, 010 01 Ž i l i n a

           oznamuje voľné pracovné miesta  na pracovnú pozíciu:

                                                                  učiteľ slovenského jazyka zástup za MD

                                                                  učiteľ matematiky

                                                                 špeciálny pedagóg

                                                         vychovávateľ v ŠKD zástup za MD

      Termín nástupu: od 1. septembra  2024

      Pracovný pomer: doba určitá do 31.8.2025 s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú, skúšobná doba: 3 mesiace

      Platové podmienky: v súlade so Zákonom č. 553/2003 Z.z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky započítanej praxe.

      Predpoklady na výkon pracovnej činnosti:

      1. kvalifikačné predpoklady Zákon č. 138/2019 §10 ods.2 Zákona o pedagogických zamestnancoch a o odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, Vyhláška MŠVVaM SR č. 173/20234 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancoch príloha č. 1, č. 3, č. 8.
      2. bezúhonnosť § 15
      3. zdravotná spôsobilosť § 16
      4. ovládanie štátneho jazyka § 17
      5. stupeň vzdelania – vysokoškolské druhého stupňa

      Ďalšie požiadavky: znalosť práce s PC (Office Word, Power Point, Microsoft Excel, internet); flexibilita, kreativita; komunikačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť; príjemné vystupovanie, schopnosť pracovať v tíme; prax v obore vítaná. Požadované doklady:

      1. žiadosť  o prijatie do zamestnania;
      2. štruktúrovaný profesijný životopis;
      3. kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní;
      4. písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

      Termín podania žiadosti:

      Uchádzači doručia svoju žiadosť spolu s potrebnými dokladmi na adresu Riaditeľka školy, ZŠ Lichardova 24, 010 01 Žilina, riaditel@zslichardova.sk   do 14.06.2024.

      Uchádzači, ktorí splnia podmienky, budú pozvaní na výberové konanie.

      kuchárka

      Predpokladaný termín nástupu: 17.5.2024

      Pracovný pomer: doba určitá s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

      Náplň práce:

      • zabezpečovanie postupov jedál,
      • obsluha kuchynských strojov,
      • zodpovednosť  za  včasnú prípravu jedla, jeho kvalitu a kvantitu.
      • dodržiavanie osobnej hygieny a hygieny stravovacej prevádzky (prevádzkových priestorov) v súlade s HACPP,
      • dodržiavanie plánu upratovania a dezinfekcie v stravovacej prevádzke.

      Kvalifikačné predpoklady:

      • stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

      Požadované doklady:

      • žiadosť  o prijatie do zamestnania,
      • štruktúrovaný životopis
      • kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
      • zdravotný a potravinársky preukaz v zmysle zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
      • písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

      Osobnostné predpoklady:

      • zodpovedný prístup k práci, pracovitosť,
      • schopnosť samostatne pracovať Platové podmienky:

      v súlade s § 7 ods. 4 a 5 zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri  výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky započítanej praxe.

      Uchádzači doručia svoju žiadosť spolu s potrebnými dokladmi na adresu Riaditeľka školy, Základná škola Lichardova 24, 010 01 Žilina alebo elektronicky na riaditel@zslichardova.sk .

      Telefón :                     Mobil:                   IČO :                       DIČO :                                 E – mail :

      041/72 436 46          0910 985 319       37812891              2021669738                        riaditel@zslichardova.sk