• Denný program

• DENNÝ REŽIM ŠKD

6:30 – 7:45

Ranný školský klub. Ranné schádzanie sa detí, individuálna činnosť podľa záujmu - usmerňovanie (inšpirovanie) vychovávateľkou. Odchod do tried pod dohľadom vychovávateľky a odovzdanie detí učiteľom.

11:35 – 13: 50

Jednotlivé oddelenia podľa rozvrhu vyučovania: príprava na obed, obedy v ŠJ, oddychovo-relaxačná činnosť, tematické oblasti výchovy (TOV).

13:50 – 14:30

Rekreačná činnosť. Pobyt vonku – (tematické vychádzky, pohybové hry na ihrisku, loptové hry, spontánne činnosti zodpovedajúce požiadavkám duševnej hygieny, ktoré vychádzajú z potrieb detí).

14:30 – 15:00

Príprava na vyučovanie. Precvičovanie učiva formou didaktických hier. Vypracovávanie domácich úloh (individuálny prístup).

15:00 – 16:00

Klubová činnosť v oddeleniach (rozvíjanie schopností, zručností, návykov a podnecovanie sebavzdelávania).

16:00 – 17:00

Voľné hry detí v klubovni ŠKD,