• Objednávanie obedov cez internet

• Vážení rodičia,

dovoľte, aby sme Vás zoznámili s novinkou, ktorú pre Vás chystáme v školskej jedálni.

V súčasnosti sme zriadili pre stravníkov možnosť objednávať stravu prostredníctvom internetu.

Pre registráciu stravníkov a pre objednávanie stravy na internete postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Registrácia služby

1.         Navštívte kanceláriu vedúcej školskej jedálne. Tu dostanete prihlášku s číslom zariadenia 9296 na prihlásenie pre objednávanie stravy na internete. Zároveň si zvolíte Vaše jedinečné prístupové meno (užívateľa) a heslo. Pripravte si ich dopredu.

Užívateľ - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky.

Heslo - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky.

Môžete tiež zadať e-mailovou adresu, na ktorú Vám systém môže zasielať tieto správy:

-          potvrdenie objednávky,

-          nedostatočná výška konta,

-          neodobraná strava,

-          mesačný prehľad.

Pri zriadení služby môžete určiť, ktoré z týchto správ si prajete zasielať.

Heslo, email a zasielané správy môžete kedykoľvek neskôr zmeniť po prihlásení do systému v sekcii-Nastavenie používateľa.

Objednávanie stravy

2.         Od nasledujúceho dňa po registrácii sa dá potom objednávať strava tiež na internete na adrese: www.strava.cz . Tu zvoľte v sekcii Stravník položku Objednávanie stravy.

3.         V ďalšom dialógu zvoľte položku Prihlásenie užívateľa.

4.         Dostanete sa do dialógu pre prihlásenie. Vyplňte a potvrďte položku Číslo zariadenia. Toto číslo ste obdržali pri registrácii služby (viď bod 1). Ste prihlásený do „svojej" jedálne.

5.         Vyplňte a potvrďte položky Užívateľ a Heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácii služby (viď bod 1). Ste prihlásený do systému a môžete objednávať stravu.

6.         Pre objednávanie stravy potvrďte položku Objednávky stravy. Vykonajte požadované zmeny svojich prihlášok a odhlášok. Zmeny nezabudnite uložiť potvrdením položky Odoslať.

7.         Zo systému sa odhláste potvrdením položky Odhlásenie užívateľa.

Ďalšie pokyny, podrobnosti a návody nájdete na www.strava.cz.