• Nástenka

Poskytnutie údajov o zákonných zástupcoch

Vážení rodičia.

Ako sami sledujete, začalo sa v médiách veľa hovoriť o poskytnutí údajov o zákonných zástupcoch dieťaťa pre potreby MŠVVaŠ SR. V zmysle § 157 ods. 9 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon), zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Vás úctivo prosíme o vyplnenie údajov, ktoré sú potrebné na základe metodického pokynu MŠVVaŠ na doplnenie údajov do Centrálneho registra. Tlačivo vám bolo doručené prostredníctvom vašich detí. Sme presvedčení, že z vašej strany bude ochota spoluprácovať s triednym učiteľom vášho dieťaťa. Každý pedagóg je povinný dodržiavať mlčanlivosť o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým rodičom i zamestnancom za 2% z daní!

OZNAM!

Oznamujeme rodičom, že na základe Všeobecného záväzného nariadenia Mesta Žilina č. 12/2012 s účinnosťou od 1.9.2012 bude poplatok za Školský klub detí 8€ na žiaka.

Vnútorným školským predpisom 4/2012 bola suma upravená na každé ďalšie dieťa v rodine na poplatok 4€.

Všeobecné záväzné nariadenie o výške príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na činnosti školského klubu detí

Všeobecným záväzným nariadením č.11/2012 sa upravuje s účinnosťou od 1.9.2012 príspevok na úhradu režijných  nákladov v školskej jedálni vo výške 0,10€ na každý odobratý obed.

Všeobecné záväzné nariadenie o výške príspevku na úhradu režijných nákladov v školskej jedálni

Poďakovanie

V našom úsilí vytvárať stále lepšie podmienky na výchovu a vzdelávanie je neodmysliteľná pomoc Vás, milí rodičia. Ďakujeme za kvalitnú drevenú podlahu v telocvični, krásne knižky v knižnici, zrekonštruované sociálne zariadenie pre chlapcov, moderné didaktické pomôcky, príspevky na náklady na plavecký a lyžiarsky výcvik, dopravu do školy v prírode, výlety pre deviatakov, darčeky na Mikuláša a mnoho ďalších, ktoré ešte pre nás chystáte.